róża

Witam mam problem jak sprawdzić ile zostało mi doładowań w Mix Plusie? Wiem ze kiedys bylo to tak że wysyłało się sms o treści pz na Numer." pozostała liczba doładowań do końca kontraktu to: 7" widoczny jest aktualny stan konta, dzięki temu, widzisz ile jeszcze pozostało na koncie środków. Jak sprawdzę ile pozostało doładowań do końca umowy MixPlus? Czy stracę minuty z usługi" Tanie Popołudnia i Weekendy w Mix" jeżeli. Jak sprawdzić w MixPlus' ie ilość doładowań? Biorąc telefonik w Mix Plusie musimy doładowywać go co miesiąc na określoną kwotę, ustaloną w.

Ja sprawdzic ile doładowan do koncia w mix plusie. Jak w temacie, ale tez chodzi o to ze, nie wysylajac esa, bo akurat konto zablokowali; pxD. Czytaj dalej.

Umowa trwa w zależności od tego na ile doładowań kupiliśmy telefon oraz jak często go. Pakiet 125mb w mix plus sysia2551. 19-10-2010 13: 58 sysia2551.
Doładowania komórek: Orange, Simplus, Sami Swoi, Mix Plus, Heyah, Tak Tak. Będziesz monitorować swoje doładowania, zobaczysz ile wydajesz na każdy z.

Jak sprawdzę ile pozostało doładowań do końca umowy MixPlus? 100: 32: Jak zablokować skradziony. Programie 5 Plus-Czy można wymienić aparat w Programie. Mam pytnie odnośnie przedłużenia umowy w MiXplusie. Wybierając nowy telefon wybierasz ilość doładowań i ich kwotę. Informacje o tym dostajesz smsem wraz z informacją ile zostało doładowań do końca umowy,. Gdzie mozna zobaczyć ile ma sie jeszcze czasu na" wykorzystanie swojego limitu. Czy karty doladowania orange dzialaja do popa? czy nie.Czy jeżeli kupi się telefon w mix plusie (telefon za złotówkę. Bierzesz (za ile pieniążków) i na ile doładowań. Wszystkie promocje wchodzące w taryfe.. Masz wydatki pod kontrolą-zawsze wiesz, ile masz środków do wykorzystania. Dodatkowe 10 zł za doładowanie w ofercie na kartę. Masz do wyboru funkcjonalne telefony już od 1 zł-swoboda doładowań-dbasz jedynie o aktywne konto . Zwracam uwagę, że to umowa nie na czas określony a na ilość doładowań. Także umowę możesz skończyć w dwa dni po jej podpisaniu. w MixPlusie. Nie da sie tego zrobic krotkim kodem, strona mixplusa informuje, ze trzeba wyslac sms o treści„ pz” pod numer 2585, w odpowiedzi przysla liczbe doladowan do. Od 3 kwietnia br. Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi, wprowadził nowe odsłony Promocji w ofercie mixPlus.Opłata za Pakiet pokrywana jest wyłącznie z doładowań. Pakiet jest ważny przez 30 dni. w każdej chwili możesz sprawdzić ile sms-ów w ramach Pakietu. Jak przedłużysz umowę w mixie i dostaniesz sms' a potwierdzającego ten fakt, to wówczas doładowania liczą się od nowa. Tyle ile jest.Proszę poradźcie co mogę zrobić (już niechce być w plusie naczy w mixie). Raz co masz w umowie i znajdz punkt który mówi o tym ile doładowań itp.Mam telefon w MixPlusie i mam umowe na 36doladowan, wiem ze istnieje numer na ktory mozna wyslac sms' a zeby pokazalo ile zostalo mi doladowan do konca,. Ile zasilen dodatkowo naliczaja jak sie zapomni zamiast kary? mix plus doladowania to tylko jeden z tematów tego forum; setki tysięcy.
  • Doładowania komórek w sieciach orange, simplus, sami swoi, mix plus, heyah. Tu jesteś: Oferta indywidualna> Simplus telefon na kartę. Simplus. Ile pieniędzy.
  • Mam pytanko zna może ktoś kod aby sprawdzić ile jeszcze doładowań zostało w mixie? uaktywnione minuty! a ja nie chcem minut jedynie chcem smsy! a nie
  • . Doładowanie konta telefonów online-Promocja Orange go. Promocyjnych najszybciej sprawdzisz wysyłając SMSa o treści ile pod nr 1555
  • . w ofercie Mix w pełni kontrolujesz swoje wydatki. Zdecyduj ile razy chcesz doładować konto wybraną wartością: 30 czy 40.
  • . Korzystający ze świątecznej promocji doładowań w Orange na kartę można w każdej chwili sprawdzić ile dodatkowych środków pozostało do. Mam pytanie mam telefon w plus mix i niewiem jaki jest kod na sprawdzenie liczby doladowan jaka mi jeszcze zostala do konca umowy.
Orange-a Ty ile masz dni? do doładowania konta? Posłuchaj pliku audio dodanego przez użytkownika w339, który został oznaczony tagami: pop komórka telefon.Teraz możesz doładować wszystko w jednym miejscu. Bez ruszania się z domu i z dokładnością do jednej złotówki. Doładuj za ile chcesz!Temat: Mix Plus-ile zostało doładowań. Mix Plus-ile zostało doładowań. Mam telefon w mix plusie. Chcialabym sprawdzic ile doładowań mi jeszcze.Blue doładowania, darmowe doładowania orange, doladowanie play, doładowania mix, doladowania play, doładowania komórek, doładowania plusa, doładowania w plusie, mix.Mam taki problem moj tata ma telefon z mix plusa i chce sie dowiedziec ile jeszcze razy musi doladowac by moc zmienic siec na np. Orange i telefon byl juz.Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed