róża

Witam mam problem jak sprawdzić ile zostało mi doładowań w Mix Plusie? Wiem ze kiedys bylo to tak że wysyłało się sms o treści pz na Numer.

Doładowania komórek: Orange, Simplus, Sami Swoi, Mix Plus, Heyah, Tak Tak. Będziesz monitorować swoje doładowania, zobaczysz ile wydajesz na każdy z. Podaj numer telefonu, który chcesz doładować (tylko 9 cyfr) oraz adres e-mail, na który wyślemy potwierdzenie. MixPlus. Numer telefonu Teraz wprowadzasz. Czasami jednak przydałoby się sprawdzić ile zostało jeszcze doładowań do. MixPlus. Aby otrzymać ilość doładowań do końca trwania umowy.


W odpowiedzi na oczekiwania korzystających z oferty mix w Plusie. Pozwalająca na sprawdzenie przy pomocy sms liczby doładowań, które pozostały do końca kontraktu. Dzięki temu, widzisz ile jeszcze pozostało na koncie środków

. Należy również zwrócić uwagę, że podpisując umowę w ofercie MixPlus, nie podpisujemy jej na określony czas a na ilość doładowań.
Ale na umowie w żadnym miejscu nie pisze na ile ona jest. i ta ilość doładowań oraz ich kwota misi się na umowie znaleźć. Mixplus kara-witam. Wzialem tel. w plusie w ktorym nie zaplacilem ostatnich abonamentow. Dostalem

. Ile zasilen dodatkowo naliczaja jak sie zapomni zamiast kary? mix plus doladowania to tylko jeden z tematów tego forum; setki tysięcy.

W przypadku kiedy bierzemy mixplus? a na doładowania 30zł musimy konto doładować minimum raz miesięcznie kwotą 30zł. Umowa trwa w zależności od tego na ile. Mam pytanie mam telefon w plus mix i niewiem jaki jest kod na sprawdzenie liczby doladowan jaka mi jeszcze zostala do konca umowy. Biuro Obsługi Klienta Plus. 30, Jak sprawdzę ile pozostało doładowań do końca umowy MixPlus? 100. 31, Jak zablokować skradziony aparat?Czy Plus ma jakieś terminy kiedy musze doładować konto? bo o ile dobrze kojarzę w erze bylo kiedyś coś takiego że był okres roku, a potem zerowanie.Jak sprawdzę ile pozostało doładowań do końca umowy MixPlus? 100: 32: Jak zablokować skradziony. Programie 5 Plus-Czy można wymienić aparat w Programie. Największa polska baza pytań i odpowiedzi. u nas znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania.Ja sprawdzic ile doładowan do koncia w mix plusie. Jak w temacie, ale tez chodzi o to ze, nie wysylajac esa, bo akurat konto zablokowali; pxD. Czytaj dalej. Jestem klientem Plus Gsm od wielu lat. Od 6 lat używam mix plusa-telefonu na kartę. Ostatnio dziwiło mnie, że mimo częstych doładowań.Proszę poradźcie co mogę zrobić (już niechce być w plusie naczy w mixie). Raz co masz w umowie i znajdz punkt który mówi o tym ile doładowań itp.Darmowe Doładowanie MixPlus. Zasilenia konta telefonów komórkowych: Simplus, Play. Doładowania komórek: Orange, Simplus, Sami Swoi, Mix Plus, Heyah.
. Będąc na miejscu w salonie od razu zakupiłem doładowanie 50 zł. Numer 2585 który sprawdza ile zostało mi doładowań do końca umowy. w SMSie zwrotym otrzymałem wiadomośc że Okres Karencji minął Pozdrawiamy Mix Plus.Mam super problem mianowicie ja mam kome w mix plusie i mam karte za 30 zl przed soba. No i o ile pamietam to kiedys sie wpisywalo jakis tam kod,. w związku z wynegocjowaniem przez Polkomtel s. a. Nowych warunków współpracy z częścią dystrybutorów doładowań elektronicznych,. Komórkowa sieć Plus dla użytkowników Simplusa, mixPlusa oraz sieci Sami Swoi przygotowała promocję, w ramach której osoby zasilające w maju.Oferta prepaid i mix-mix Plus i doładowania z programu 5plus. Umowa trwa w zależności od tego na ile doładowań kupiliśmy telefon oraz jak często go.13 000 doładowań dla użytkowników Facebook! Wystarczy polubić fan page Muzodajnia i jedną ze stron fanowskich Plusa (Simplus, Plus, 36i6, Mixplus).. Doładowanie Simplus oraz Mixplus. Zobacz także. Simplus 30 Zdrapki bez drapania od Super s FVat· 30 minut za darmo! Rewelacja!. Tytuł: Re: Doładowania w Mix Plus. Post Napisane: 21 lut 2009, o 10: 53. Miesiac a tyle razy ile doladujesz tyle ci sie umowa skraca. Ale.
Simplus, mixPlus i Sami Swoi: w maju doładowania z bonusem. Posted on kwiecień 30th, 2008 od Magazyn Media2. Pl. Komórkowa sieć Plus dla użytkowników . Od 12 lipca br. Zostanie uruchomiona dla użytkowników mixplus pilotażowa oferta pwa z 42 doładowaniami. w ramach oferty klienci będą mieli.
  • Temat: Mix Plus-ile zostało doładowań. Mix Plus-ile zostało doładowań. Mam telefon w mix plusie. Chcialabym sprawdzic ile doładowań mi jeszcze
  • . Simplus plus mixplus doladowanie 30 (1216846791). Powyzej w opisie aukcji, doladowanie 30 do licytacji za ile wylicutujesz za tyle masz.
  • . Więcej doładowań w mixPlus Sieć komórkowa Plus przygotowała nową promocję w ramach oferty mixPlus Nowością jest wprowadzenie po raz pierwszy.
  • Do Niemiec na. Nie wiem ile w mix plusie lecz w play 50gr za sms oraz 2zł za minute. Najtaniej to chyba z netu ze skypa trzeba doladowac konto.. 1) z oferty Plusa, konkretnie MixPlus, se k300i (45 zł lub 99 zł)+ 30. Założeniu jedno doładowanie raz na 30 dni, a w Erze 2 lata. Ta kalkulacja obejmuje tez rozmowy, i o ile oferty na dzis wydaja sie.
Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed