róża

Zaparcia u 2, 5 miesiecznego niemowlaka-czopki glicerynowe?Produkty spożywcze w diecie dziecka, które ukończyło 5 miesiąc życia i jest. Co podawać niemowlakom a co małym dzieciom na zaparcia? Albo czopki glicerynowe dla niemowląt też sa dobre ale nie morzna ich czesto używac. Mój miesięczny synek ma zaparcia byliśmy jussz u wielu lekarzy dostaje leki ale one.Ooo tak czopek glicerynowy jest najlepszy. Góra godzina i po problemie: wink: Może spróbuj dawać jej dużo więcej picia (jakby się dało to na czczo też i najlepiej samą. Tzn gryzionym, a nie tarkowanym, ale nie wiem ile w tym prawdy. Pn maja 09, 2005 5: 47 pm. Mały problem przez moonikaa77» So wrz 10.
  • Czopki glicerynowe, które pomagały zaraz po włożeniu. Za godzinę problem. Dodać ciutkę glukozy aby było strawniejsze i dać dziecku ile wejdzie.
  • Ja jestem w 21 tyg a waze tyle ile powinnam ważyc w 16 tyg czyli mało ale. Tym co ta mama jest gotowa mu z siebie dać, jeśli nie zjemy odpowiedniej porcji. Przez lekarkę" wspomagacze" w postaci syropków, czopków glicerynowych. Ta ta ta! jasne. Od kiedy to ze niby bede przybierala po 3 kg miesiecznie?
  • Czy mozna używać czopki glicerynowe karmiąc piersią? Mam zaparcia po porodzie. Może ktoś z Was powie mi ile miesięczne dziecko powinno spać za dnia?
  • Jakie są prawidlowe wymiary 1, 5 miesieczny niemowlaka? Do toalety chodzę co dwa dni i na dodatek używam czopków glicerynowych bo inaczej się nie da.A to dlatego, ze moje sutki wymiękły i chciałam im dać odsapnąć. Podajemy rano jeszcze 5 kropelek BioGaia, czopki glicerynowe-czasami jak jest.Mam juz 5 miesięczny staz w byciu mamusia; d. Na forum trafilam bo pomyslalam. Takiemu noworodkowi nie trzeba nic innego do picia dawac niz mleko.

Doraźnie użyłam czopka glicerynowego, bo było już kiepsko. Jeżeli ktoś chce dawać bez konsultacji z lekarzem takie rzeczy 5 miesięcznemu dziecku to no. W wyniku tego kolega miał krótszą nogę i 5 poważnych operacji. Jej w dupcie malusi kawałek czopka glicerynowego-zobaczysz ile zrobi kupki i będziesz. Pani Ania też którejś z dziewczyn kiedyś pisała ile tej marchewki dawać do. Witam, martwię się o mojego 15 miesięcznego szkraba. Jesteśmy na pp od 5.

Na 0, 5 l wody dać 4-5 nasion. Popijać 2 do 3 szklanek dziennie na astmę, na zapalenie płuc. a przy stwardniałym stolcu-czopki glicerynowe. Kaszkami, jestem ciekawa jak to odbywało sie u Was, i ile mleczka jedza maluszki. Je co 4 dni i to ze wspomaganiem (czopek glicerynowy) czy jestem. Jest noc gdzie przespi do 3-4 czasem trzeba wstac dac smoka i spi. Jestem mamą 4, 5 miesięcznego Antosia. Od 2 miesiąca dziecko, oprócz.Czopki glicerynowe-troche pomogły, pani powiedziała, że dobry jest też sok. Wzdęcia u 7, 5 miesięcznego bobasa! Mój synek od około 3-ego miesiąca.Formularz

POst

Post*

**Add some explanations if needed